Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

GALAKONCERT
KLUB EVERGREEN

ČT07.10.2021

GALAKONCERT
KLUB EVERGREEN

ČT07.10.2021

Archiv

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 19:30

Dasha a Jan Smigmator: 10 let na rozhlasových vlnách!

Klub Evergreen slaví 10 let a vzhledem k tomu, že od samého začátku patří k vůbec nejoblíbenějším hudebním pořadům Českého rozhlasu, desáté narozeniny oslaví v čele se svými tvůrci a moderátory, zpěváky Dashou a Janem Smigmatorem ve velkém stylu! Galakoncertem v pražském Foru Karlín.

S vynikajícím studiovým a koncertním orchestrem složeným ze špiček české hudební scény včetně členů Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou Martina Kumžáka a s klavírním doprovodem Jana Steinsdörfera zazpívají Dasha a Jan Smigmator 7. října. Prostřednictvím více než třiceti písní, převáženě světových evergreenů, dokonale zmapují vývoj populární hudby 20. a 21. století. Ve dvouhodinové koncertní show tak zazní jak swingová a muzikálová klasika, jazzové standardy, evergreeny stříbrného plátna, hity pop music, tak i písně z repertoáru Michaela Jacksona, nebo rockové legendy – hudební skupiny Queen.

Těšit se můžete i na řadu hudebních novinek, zbrusu nová aranžmá léty prověřených hitů, mistrovská instrumentální sóla členů orchestru, nečekaná hudební překvapení a hvězdné hosty.

Během galakonceru vzdají oba zpěváci hold svým hudebním vzorům Franku Sinatrovi, Tonymu Bennettovi, Louisi Armstrongovi, Elle Fitzgerald, Barbře Streisand, Édith Piaf, ale i legendám české hudební scény Karlům Černochovi, Štědrému, Hálovi a v neposlední řadě Mistru Karlu Gottovi.

Vedle řady duetů pak Dasha a Jan Smigmator zazpívají i několik písní ze svých sólových alb.

Významným hostem večera bude Helena Vondráčková a také Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu.

Součástí galakoncertu bude křest velkého narozeninového alba “Klub Evergreen 10 let”, jehož kmotrem se stane generální ředitel Českého rozhlasu, pan René Zavoral.

……………………………………………………………………………..

účinkují:

Dasha – zpěv, průvodní slovo

Jan Smigmator – zpěv, průvodní slovo

 

RADIO Studio & Concert ORCHESTRA 

Martin Kumžák – dirigent / aranžmá

Jan Steinsdörfer – klavír / aranžmá

 

hosté:

Helena Vondráčková – zpěv

Dětský pěvecký sbor Českého rozhlasu 

Archiv

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 19:30

Zavřít

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout