Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

KALEO

PO10.10.2022

Fight or Flight Tour

KALEO

PO10.10.2022

Fight or Flight Tour

Archiv

Otevření dveří 19:00
Začátek akce 20:00

Islandská rocková kapela KALEO, v čele s frontmanem a autorem písní JJ Juliem Sonem, a od vydání svého průlomového alba A/B z roku 2016, s kterým obletěla celý svět se vrací zpět do ČR. Z alba vzešly tři hitové singly – na cenu GRAMMY nominovaný “No Good”, zlatý “All The Pretty Girls” a hitparádový, 2x platinový “Way Down We Go”, který byl použit ve více než dvou desítkách televizních pořadů od Grey’s Anatomy po Riverdale, což vedlo k tomu, že se singl č. 1 dostal do čela žebříčku The Hollywood Reporter’s Top TV Songs.

Po nasbírání více než 1 miliardy streamů po celém světě, 39 mezinárodních certifikací a nespočtu vyprodaných koncertů od Londýna po Moskvu, se KALEO stalo celosvětovým fenoménem. KALEO, známí svými elektrizujícími živými vystoupeními, zcela vyprodali své první americké turné a vynikli na festivalech Coachella, Lollapalooza a Bonnaroo. Nedávno byli také vybráni jako předskokani skupiny Rolling Stones na stadionech. Od té doby, co KALEO v říjnu 2018 ukončili téměř nepřetržité tříleté turné na podporu alba A/B, Julius Son pracoval ve studiu na velmi očekávaném následném albu kapely.

Druhé album KALEO – Surface Sounds – vyšlo 23. dubna 2021 u společnosti Elektra/Atlantic a obsahuje hlavní singly “I Want More” a “Break My Baby”, stejně jako “Alter Ego”, “Backbone”, “Skinny” a “Hey Gringo”.

Line up:
Doors: 19:00
Júníus Meyvant: 20:00
Kaleo: 21:00

Jako speciální host koncertu vystoupí Júníus Meyvant.


Unnar Gísli Sigurmundsson se narodil a vyrostl na Westmanských ostrovech u jižního pobřeží Islandu a od roku 2014 vydává hudbu pod pseudonymem Júníus Meyvant. Debutovou nahrávkou vydanou pod pseudonymem “Júníus Meyvant” byl singl “Color Decay” z roku 2014, který sklidil mnoho chvály po celém Islandu i od mezinárodních publikací, jako jsou KEXP a NPR. Rok poté Júníus získal ocenění “Nejlepší singl” a “Nováček roku” na Islandských hudebních cenách.

Vzhledem k přetrvávající nejistotě a omezením v celé Evropě, kapela KALEO odložila svůj koncert 28.1. ve Foru Karlín. Nový termín je 10. 10. 2022. 

Kapela k tomu uvedla: “Zdraví a bezpečnost našich fanoušků a štábu jsou pro nás prioritou. Těšíme se, že budeme moci brzy přivézt FIGHT OR FLIGHT TOUR do těchto skvělých zemí. Prosíme, ponechte si své vstupenky, protože zůstanou v platnosti i na přeložená vystoupení.”

Vaše původní vstupenky na tuto akci zůstávají nadále v platnosti.

 

Archiv

Otevření dveří 19:00
Začátek akce 20:00

Zavřít

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout