Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Frog
Leap

ÚT21.09.2021

Frog
Leap

ÚT21.09.2021

Vstupenky

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Vzhledem k C-19 došlo i k odložení turné FROG LEAP na příští rok. Vaše vstupenky zůstávají platné!
I přes náhradní termín (zveřejníme co nejdříve) nabízíme refundaci. V případě našich e-ticketů o ni můžete požádat do dvou týdnů – tedy do půlnoci 23. září 2020 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Frog Leap“ a pro urychlení vždy piště 10místný variabilní symbol objednávky).
Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje, za vstupenky z  předprodejní kasy v Lucerně si můžete vyzvednout po domluvě na mailu filip@obscure.cz u nás v kanceláři, anebo na stejný email pošlete své platební údaje a fotku/y vstupenky/ek s viditelným barkódem.

Král coverů se vrací!

V létě dvakrát zazářil na festivalu Brutal Assault, před rokem se pak jeho beznadějně vyprodaná show musela na třikrát překládat do většího. Leo Moracchioli a FROG LEAP, bavič ve skořápce tvrdého rockera/metalisty, se 5. dubna po roce vrátí do Prahy!

Jeho nápaditě zmetalizované předělávky známých hitů k sobě pozornost přitahují nejen provedením, ale imponují i nadhledem, s nímž se Leo na všechny ty hity (Adele, Lady Gaga, Abba, Prodigy, Rihanna, M. Jackson, Pantera a další) s ohromným zápalem vrhá, kdy svým entuziasmem dokáže strhnout a bavit masy. A jelikož tentokrát Frog Leap Studios vystoupí ve Foru Karlín, dostane se tak opravdu na všechny.

Přijďte, bude o Vás dobře postaráno!

Vstupenky

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Zavřít