Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Frog
Leap

NE11.10.2020

Frog
Leap

NE11.10.2020

Vstupenky

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Nový termín má i koncert FROG LEAP, koncert se uskuteční 11. říjen 2020. Vaše vstupenky na něj zůstávají v platnosti.
I přes náhradní termín koncertu nabízíme refundaci.
Vám, kterým se nový termín koncertu nehodí, o ni v případě našich e-ticketů můžete požádat do dvou týdnů – tedy do půlnoci 30. března 2020 na e-mailu filip@obscure.cz (předmět „refundace Frog Leap“).
Vrácení plateb za vstupenky zakoupené v předprodejních místech požádejte v místě předprodeje, v případě aktuálně zavřených poboček sítě Ticketmaster žádejte přes tento formulář https://help.ticketmaster.cz/hc/cs/requests/new.
Po stanovené lhůtě na refundaci nebude brán zřetel, jinak zakoupené vstupenky zůstávají platné pro nový termín.

 

Král coverů se vrací!

V létě dvakrát zazářil na festivalu Brutal Assault, před rokem se pak jeho beznadějně vyprodaná show musela na třikrát překládat do většího. Leo Moracchioli a FROG LEAP, bavič ve skořápce tvrdého rockera/metalisty, se 5. dubna po roce vrátí do Prahy!

Jeho nápaditě zmetalizované předělávky známých hitů k sobě pozornost přitahují nejen provedením, ale imponují i nadhledem, s nímž se Leo na všechny ty hity (Adele, Lady Gaga, Abba, Prodigy, Rihanna, M. Jackson, Pantera a další) s ohromným zápalem vrhá, kdy svým entuziasmem dokáže strhnout a bavit masy. A jelikož tentokrát Frog Leap Studios vystoupí ve Foru Karlín, dostane se tak opravdu na všechny.

Přijďte, bude o Vás dobře postaráno!

Vstupenky

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Zavřít