Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Krucipüsk

23.04.2021

30 Let

Krucipüsk

23.04.2021

30 Let

Odloženo

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

MILÍ MILOVNÍCI HUTNÝCH KYTAROVÝCH RIFFŮ A NESMRTELNÝCH GROOVŮ. KRUCIPÜSK SE DAL DOHROMADY S PRODUKČNÍ CREW ROCK FOR CHURCHILL, ABY SPOLEČNÝMI SILAMI ZORGANIZOVALI A ZAJISTILI ZATÍM NEJVĚTŠÍ SAMOSTATNÝ KONCERT TÉTO KAPELY KE 30 LETŮM EXISTENCE NA TÉTO PLANETĚ, KTERÝ PROBĚHNE 18. října 2020 V PRAŽSKÉM FÓRU KARLÍN! VSTUPENKY NA PŮVODNÍ DATa 17. 4. 2020 i 2. 6. 2020 ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. NA GOOUT.CZ POŘÍDÍTE I VIP VSTUPENKY, KTERÉ VÁM ZAJISTÍ PŘÍSTUP NA VIP BALKON A SETKÁNÍ S KAPELOU PO KONCERTU.

Co lze od této akce očekávat?

Vstupné, potoky piva, buřty a všechno zdarma? Liliputé tančící kankán na knotu svíčky? Veselé mořské panny v láhvích od okurek? Trumpa a Putina coby nejkrásnější manželský pár této sluneční soustavy, či sexuální hrátky našich marťanských spoluobyvatel????

NEEEEEEE!

Cirkus ale bude!!!

Smysl této akce je naprosto jednoduchý. Bude to večer se salvami kanónů nabitých nejpřísnějšími Krucitóny, briliantovým zvukem a hvězdy zastiňující světelnou show, které Vás nekompromisně, až hypnoticky, zavedou do nejtajemnějších koutů Vašich duší, abyste během dvouhodinové produkce měli možnost uvědomiti si, kdo jste, co jste a proč tu jste.

Pakliže si toto uvědomíte, prožijete společně s námi fascinující večer plný nebetyčné, pro neprozřivší nepochopitelné, zábavy.

Základní nástrojové  obsazení bude:

Tomáš Hajíček – voc.

Tomáš Hajíček jr. – drums

Peter Boška – guitar

Pepa Křeček – bass

A liberecký Big‘O‘Band, pod vedením Máry Ottla.

Jak je vidno a nakonec bude jistě i slyšno, Krucipüsk se neflákají,  jenžto „práce šlechtí“, a oni tento „Klasikův“ slogan bezesporu ctí.

Odloženo

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Zavřít

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout