Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Daniel Sloss

03.06.2022

Daniel Sloss

03.06.2022

Archiv

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Slavný skotský komik, herec a spisovatel, který právem patří ke světové špičce stand-up comedy, vystoupí v Praze se zcela novou solo show HUBRIS. Jeho vystoupení je provokativní a často ostré jako břitva, žádné téma pro něj není tabu a jeho inteligentní argumenty provokují diváky nejen k smíchu, ale i k zamyšlení. Daniel přitom necenzuruje ani témata, ani jazyk. Celé vystoupení proběhne v angličtině a je vhodné pro starší šestnácti let.

Daniel Sloss se stal prvním stand-up komikem, který vyprodává velká divadla, jako jsou London Palladium či AFAS Live v Amsterdamu. Vyprodal šest sérií v New Yorku v divadle off-Broadway, objevil se desetkrát v americké televizi „Conan“, jedenáctkrát vystupoval na edinburském festivalu Fringe, kde byl jednou z hlavních hvězd. Se svým předchozím turné „X“ zavítal do 40 zemí – odehrál přitom 300 představení po celé Evropě, Velké Británii, USA, Kanadě, Austrálii, Hongkongu a Japonsku. V moskevské aréně bylo jeho vystoupení vůbec největší komediální show v angličtině. Film „X“ se nyní promítá na HBO v USA a Kanadě a stal se prvním britským komediálním speciálem, který měl britskou premiéru v kinech v roce 2020, těsně předtím, než Covid-19 uzavřel svět. Slossovy speciály „Dark“ a „Jigsaw“ streamuje Netflix ve 190 zemích a 26 jazycích. Jeho letošní jarní turné po Austrálii bylo největším dubnovým a květnovým živým turné napříč žánry na planetě. Očekávána je také jeho debutová kniha „Every You Hate is Going to Die“, která má vyjít 12. října 2021 v Penguin Random House.

Co řekli o Danielovi Slossovi:

Špinavý, sladký a chytrý (New York Times)
Doutnající… lahodně temný stand-up. Skvělé! ★★★★★★★★ (Mail On Sunday)
Oslnivý důvtip… Nezastavitelný (Daily Telegraph)
Jednoduše světová třída… k popukání ★★★★★★ (Herald Sun)
Veselý… Sloss je vrcholem festivalu. Podívejte se na něj! ★★★★★★ (The Age)
Sloss je na vrcholu své hry… vzrušující a mocný… Náročný a kontroverzní… mistr řemesla a skutečně podrážděná stand-up hvězda s prstem na tepu… Skvělé! (Time Out)

Vstupenky jsou výhradně na místa na sezení, budou v prodeji od 4. června 2021 od 12.00 hodin v síti Ticketmaster. Ceny vstupenek od 740,- Kč do 990,- Kč.

Oficiální web umělce: danielsloss.com

 

Archiv

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Zavřít

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout