Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sergei Polunin

PO25.10.2021

Up, Close & Personal

Sergei Polunin

PO25.10.2021

Up, Close & Personal

Odloženo

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Čekali jsme do poslední možné minuty a doufali, že se situace nakonec zlepší. Bohužel jsme nuceni v této situaci ještě jednou odložit představení Sergeie Polunina – Up, Close and Personal. Toto představení původně naplánováno na tento pátek, 9 dubna 2021, se přesouvá na pondělí 25. října tohoto roku.

Vstupenky zakoupené na představení, které se mělo konat dne 9. dubna 2021 budou platné i na představení 25. října 2021. Držitelé vstupenek, kteří chtějí žádat o refundaci finančních prostředků, prosíme, obraťte se na www.ticketmaster.cz

Další informace získáte zasláním e-mailu na adresu jana.hrochova@productionsunique.com nebo v odkazu https://www.facebook.com/events/2758993587670281

______

Sergej Polunin… Up, Close & Personal 

Světoznámý tanečník „live“ na jediném vystoupení v Praze!

Dopřejte si privilegium přímo z tanečního parketu sledovat mistrovské vystoupení  Sergeje Polunina ve čtyřicetiminutovém sólu, inspirovaném legendárním tanečníkem a choreografem Václavem Nižinským. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zblízka obdivovat Poluninovu schopnost vzdorovat gravitaci, hypnotizovat publikum prostřednictvím brilantního umění, fenomenální techniky a ve spojení s unikátní jevištní prezentací. Kdy? V pondělí 30. listopadu ve Foru Karlín na představení Sergei Polunin… Up, Close & Personal. Pouze jeden jediný večer v Praze!

Mimořádně intenzivní zážitek ze setkání se Sergejem Poluninem završí následná diskuse, při které se naplno projeví jeho zkušenosti, inteligence a smysl pro humor. Řeč bude o nejrůznějších tématech, například o budoucnosti tanečního světa, Sergejově podpoře nových talentů, o jeho herecké kariéře a především o něm samotném. O muži, kterého mnozí považují za nejlepšího tanečníka své generace.

Člověk cítící, ne rozumový– to bylo jedno z hesel Nižinského. Nebál se porušit pravidla, aby posunul umění dál. Byl absolutně oddaný,” říká Sergej Polunin a dodává: „A jak každý ví, já vyznávám podobnou filozofii. Nejsou to rozumové schopnosti člověka, které jsou za naším poznáním, a posouvání vlastního myšlení je něco, čemu jsem totálně oddán. Yuka Oishi pro mě na podiu navodil tak intenzivní spojení, že během svého vystoupení pokaždé cítím Nižinského přítomnost.

Předprodej omezeného počtu vstupenek na představení Sergei Polunin… Up, Close & Personal začne v pátek 18. září v 9 hodin ráno na  www.ticketmaster.cz

Diváci ve Foru Karlín usednou ve speciálním kruhovém uspořádání, což ještě umocní intenzitu dojmů. Všechna aktuální protipandemická opatření budou samozřejmě respektována: ve  Foru Karlín bude zajištěno maximálně bezpečné prostředí – včetně termokamery, dezinfekce rozmístěné v celém prostoru či regulovaného počtu návštěvníků, který umožní dodržovat doporučené rozestupy.

Privilege Ticket – 29,950 Kč – Vstupenka obsahuje champagne cocktail se Sergejem Poluninen pro omezené množství lidí, možnost vyfotografování a nejlepší místa u tanečního parketu a speciální suvenýr.

Platinum Ticket – 9,950 Kč – Vstupenka obsahuje sklenici šampaňského a nejbližší místa u tanečního parketu, dle plánu sezení uvedeného na stránkách Ticketmasteru, 18.09.2020 v 9,00.

Gold Ticket – 4,950 Kč

Silver Ticket – 2,950 Kč

Reduced Mobility Ticket – 2,950 Kč – Vstupenka je platná pro 2 osoby

Vstupenek z kategorie „Privilege“ je pouze 24.

 

Vystoupení Sergei Polunin… Up, Close & Personal uvádí Serge Grimaux ve spolupráci se společností Poluninink.

Odloženo

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Zavřít