Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sergei Polunin

NE05.12.2021

Up, Close & Personal

Sergei Polunin

NE05.12.2021

Up, Close & Personal

Archiv

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Lístky na světoznámého, geniálního a jedinečného tanečníka Sergeie Polunina zakoupíte již od 1450 Kč! V pražském Fóru Karlín představí své vystoupení Up, Close & Personal v neděli, 5. prosince 2021. Událost, která rezonuje celým světem, nejenom tím baletním, se uskuteční po několika odkladech a je jediným vystoupením Sergeie Polunina v České republice. Při tomto vystoupení předvede Sergei své sólo uprostřed publika na kulatém pódiu – doslova na dosah svých obdivovatelů.

Celý tento nádherný večer začíná 40minutovou sólovou poctou Vaslavu Nijinskemu a následuje živou diskusí mezi Sergeiem Poluninem a moderátorem.

Tento speciální večer umožní Sergeiovi Vám představit knihu “FREE: A Life in Images and Words”, která obsahuje taneční, herecké a umělecké aktivity Sergeie Polunina, stovky fotek od těch nejuznávanějších světových fotografů a dosud nezveřejněné rodinné fotografie od samotného Sergeie. Podepsaná kniha bude k dispozici před a po vystoupení.

Toto představení, nejenom pro fanoušky tance a baletu je životní událostí, kterou by si nikdo neměl nechat ujít. Vaše lístky si můžete zakoupit na Ticketmaster.cz, kapacita je omezena na 500 osob a zbývá posledních pár lístků.

V případě nepříznivé pandemické situace Vám pořadatel vrátí peníze.

Archiv

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Zavřít

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout