Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Parkway Drive

PO12.04.2021

Viva the Underdogs

Parkway Drive

PO12.04.2021

Viva the Underdogs

Odloženo

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 19:00

Českým publikem zbožňovaní Australané  Parkway Drive odkládají z důvodu pokračující pandemie své turné. „Bez ohledu na to, jak moc jsme věřili, že letos na jaře bude situace lepší, je už teď jisté, že turné Viva The Underdogs European Revolution 2021 je nerealizovatelné. Vzhledem k řadě (mezi)národních opatření v souvislosti s COVID-19 je mezinárodní turné v současnosti bohužel nemožné a nám nezbývá než ho odložit,” oznámila dnes kapela.

„Zakoupené vstupenky zůstavají v platnosti na nový termín, který ohlásíme, jakmile to bude možné. Máte-li nějaké dotazy, prosíme, obraťte se na svého lokálního pořadatele. Navzdory situaci zůstáváme pozitivně naladěni a s nadšením vyhlížíme budoucnost, ve které se s vámi těšíme již brzy na viděnou. Opatrujte se a dávejte na sebe pozor navzájem,” dodávají členové skupiny, jejíž publikum v Čechách narůstá geometrickou řadou. Aby také ne – jejich show plné pyrotechnických efektů, rotujících bicích a vysokozdvižných plošin patří k mimořádným zážitkům, o kterých si posluchači s nadšením vypráví ještě dlouho po skončení koncertu. Čeští diváci toho byli svědky již třikrát – dvakrát v narvaném Foru Karlín a jednou na festivalu Aerodrome v Panenském Týnci.

I čtvrté vystoupení Parkway Drive se uskuteční ve Foru Karlín.

Více na parkwaydriverock.com

—————–

Parkway Drive se vrací do Prahy, v dubnu opět ovládnou Forum Karlín!

Každá jejich koncertní zastávka je nezapomenutelná. Ať vystupují na festivalu nebo sólově, jejich živelné show plné pyrotechnických a světelných efektů, rotujících bicí i vysokozdvižných plošin (a bezchybných instrumentálních i pěveckých výkonů v neposlední řadě), se pokaždé zařadí mezi koncertní události roku. A nejinak tomu jistě bude i 12.dubna příštího roku, kdy se Parkway Drive po dvou letech vrátí do pražského Fora Karlín. Tentkrát navíc posíleni ještě o hostující Hatebreed a Crystal Lake!

Vstupenky budou k zakoupení za 1190 korun od 3.7. od 11 hodin exkluzivně v síti Ticketmaster.

Australští Parkway Drive vydali od svého vzniku v roce 2003 do dnešního dne šest studiových desek, které všechny bodovaly v prodejním žebříčku ARIA v první desítce. Posledním z nich byla nahrávka “Reverence” z roku 2018, která kapele v cenách ARIA Awards vynesla již druhé vítězství v kategorii “nejlepší hard rock/heavy metalové album”.

V listopadu loňského roku skupina ohlásila dokumentární film Viva the Underdogs, který mapuje patnáctiletou cestu Parkway Drive za slávou, od jejích hardcorových počátků až po ovládnutí evropských festivalů v roce 2019, a bez příkras zachycuje vzlety i pády kapely, spory i euforii z dosažených úspěchů.

V březnu se dokument, jenž se po celém světě promítal v kinech jen po jednu jedinou lednovou noc, dočkal stejnojmenného soundtracku, který přinesl záznam vystoupení Parkway Drive na ikonickém Wacken Open Air v roce 2019 a tři skladby nazpívané frontmanem Parkway Drive Winstonem McCallem v němčině – písně “Würgegriff(Vice Grip)”, “DieLeere(The Void)” a “Schattenboxen(Shadow Boxing)”, na kterém hostuje německý raper Casper.

Parkway Drive se zformovali v roce 2003 v Austrálii v Byron Bay. Od svého vzniku v roce 2003 do dnešního dne zdokumentovali svoji kariéru na šesti studiových deskách, jednom minialbu, dvou DVD a knize, která mapuje dekádu jejich existence. Pětkrát byly jejich nahrávky oceněny zlatou deskou a jejich poslední čtyři alba bodovala v prodejním žebříčku ARIA v první desítce, přičemž předposlední deska “Ira” i její následovník “Reverence” se vyhouply až na první místo! Jsou rovněž držiteli dvou cen ARIA Awards a extrémně aktivní koncertní kapelou, která každý rok odehraje na stovky koncertů. Jsou to i jejich energické show, plné pyrotechnických a světelných efektů, rotujících bicí či vysokozdvižných plošin, které přenesly Parkway Drive z australských klubů mezi hlavní hvězdy největších evropských festivalů. A právě o tom, o nelehké patnáctileté cestě Parkway Drive za slávou, vypráví letošní dokument Viva the Underdogs, jehož soundtrack skupina přijede v dubnu příštího roku k nám osobně představit.

Odloženo

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 19:00

Zavřít