Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Chaif

NE16.05.2021

Chaif

NE16.05.2021

Vstupenky

Otevření dveří 17:00
Začátek akce 18:00

16.května 2021 v 17:00 vystoupí v koncertním sále Fóra Karlín v rámci jubilejního turné věnovaného 35. výročí svého vzniku skupina ČAJF s koncertem „Válka, mír a …“. 

Ruská rocková kapela, která je slavná nejen mezi fanoušky v Rusku, ale i mezi všemi milovníky rocku, představí své staré i nové písně. Hudebníci slibují zajímavý program, který bude průřezem jejich pětatřicetileté tvorby.

4 hudebníci z Uralu zahrají jak čistě rockové písně, tak i lyrické balady. Zazní největší hity, bez kterých není možné si žádný jejich koncert představit. V písních z různého období života skupiny srozumitelně představí posluchačům své životní zážitky a zkušenosti.

Skupina Čajf vydala za 35 let  své existence více než 30 alb. Avšak absolutním vrcholem jsou podle fanoušků i kritiků jejich živé koncerty. Kdekoli skupina vystupuje, ať je to na rockovém festivalu nebo na ekonomickém fóru, je vždy plný sál a skvělá rockenrollová atmosféra. “Oranžová nálada” je nejenom název jejich nejpopulárnější písně, ale také synonymem dobré nálady, kterou si posluchači z koncertů odnášejí.

SUPRA.ART Vás zve, abyste oslavili 35. výročí, nostalgicky se ponořili do oranžové nálady, výborně se pobavili a zazpívali si se skupinou Čajf a jejími členy:

Vladimir Shakhrin – vokál, kytara, foukací harmonika

Vladimir Begunov – vokál, doprovodný vokál, kytara

Valery Severin – doprovodný vokál, bicí

Vyacheslav Dvinin – doprovodný vokál, basová kytara

Vstupenky

Otevření dveří 17:00
Začátek akce 18:00

Zavřít