Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Max
Barskih

SO06.03.2021

Max
Barskih

SO06.03.2021

Zrušeno

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

MAX BARSKIH – NEZEMNAYA WORLD TOUR 2020/2021

 

Zářivý a otevřený, charismatický a smyslný, odvážný a talentovaný – hudba, díky níž se tanec spojuje s fascinujícím výkonem. To vše slibuje Maxi Barskihovi – zpěvák, skladatel a skladatel. Díky jeho mnohostrannému talentu a jeho podmanivé charisma se za posledních 10 let stal jedním z nejpopulárnějších a nejvyhledávanějších mladých interpretů. Každá nová trať s jistotou zaujímá vedoucí postavení v různých grafech.

V rámci své mimořádně úspěšné show „Mists“ dal Max Barskih během dvou let 250 koncertů a odcestoval do 15 zemí. Druhé světové turné umělce – NEZEMNAYA WORLD TOUR 2020 – dostalo název stejnojmenného hitu, který již před oficiálním vydáním zasáhl rozhlasové a seznamy skladeb Apple Music a do dvou měsíců byl stažen zhruba 200 000krát.

V přípravě na nadcházející turné představí Max Barskih velkolepou show „7“ s dodatky a inovacemi. Premiéra nového koncertního programu se tradičně konala v Kyjevě a byla nadšeně přijata fanoušky hudebníka a milovníky kvalitní taneční hudby. Každé z jeho představení je akční představení s groovy dance, rytmickými stopami, moderním uspořádáním a expresivní prezentací. Jít na jeho koncert znamená zapomenout na každodenní život, mít skvělý čas a tančit, tančit, tančit …

Zrušeno

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Zavřít

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout