Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Let It Roll
Winter 2020

SO29.02.2020

Let It Roll
Winter 2020

SO29.02.2020

Archiv

Otevření dveří 20:00
Začátek akce 20:00

Zimní edice největšího drum and bassového festivalu Let It Roll se poprvé uskuteční v jednom z nejlepších koncertních prostorů v Praze. Dvoudenní halová akce Let It Roll Winter 2020 nabídne ve Forum Karlín během dvou večerů line-up plný umělců z celého světa. Headlineři, jež budou kralovat zimní edici jsou Andy C a Wilkinson.

 

Andy C se představí v pátek, a těšit se můžete na jeho energické mixy, které všichni tolik milují, ne nadarmo si udržuje stále punc nejoblíbenějšího Dje v Drum & Bassovém světě. Svou selekci nám představí jako vždy ze tří gramofonů. Sobotní jízda s Wilkinsonem se bude linout v duchu jeho největších hitovek jako jsou například All for You, Afterglow, a další.

 

Jak tomu bývá každý rok, chceme nabídnout našim návštěvníkům možnost výběru ze všech kralujících subžánrů Drum & Bassu. Uslyšíte tedy vše – dancefloor, liquid funk, deep, neuro funk či jump up. Celý večer tak doplní dalších 14 zahraničních producentů. Kromě skvělého programu se návštěvníci mohou těšit na originální stage design v podobě aztéckého chrámu, na kterém se odehraje zahajovací ceremonie. Dramaturgie celého večera poodkryje další kapitolu festivalového příběhu.

 

Dějiště dvoudenní halové jízdy se přesouvá do nejoblíbenější hudební venue – Forum Karlín – ten se tento večer přemění na chrám v podobě Temple Stage známou jako druhou největší stage Let It Roll 2019. Aktuálně jsme spustili předprodej také jednodenních vstupenek na našem webu. Limitovaná edice Combo vstupenek zahrnující vstup na Let It Roll Winter 2020 a Let It Roll 2020 jsou stále v prodeji. Tak neváhejte, vstupenky rychle mizí.

Archiv

Otevření dveří 20:00
Začátek akce 20:00

Zavřít

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout