Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

The Simon
& Garfunkel Story

ČT06.10.2022

The Simon
& Garfunkel Story

ČT06.10.2022

Archiv

Otevření dveří 18:30
Začátek akce 20:00

Premiéra koncertní show The Simon & Garfunkel Story v České republice se odehraje v náhradních termínech

 Koncertní premiéra slavné londýnské show The Simon & Garfunkel Story v České republice se přesouvá. 

 V polovině června tohoto roku se měla v České republice poprvé představit londýnská show o jedné z nejpopulárnějších hudebních dvojic všech dob s názvem The Simon & Garfunkel Story. Tato představení se vzhledem k současné situaci nebudou moci odehrát v původně naplánovaných termínech. Aby o show čeští diváci nepřišli, přesouvají se všechna tři představení na začátek června roku 2021.

Praha – Forum Karlín – 6. 10. 2022 (původní termín 16. 6. 2020, 1.6.2021)

Všechny vstupenky zůstávají v platnosti.

Více informací na https://www.ticketportal.cz/event/THE-SIMON-GARFUNKEL-STORY

 

Příběh slavného dua a hlavně jejich písně připomene živá kapela v čele s představiteli Simona a Garfunkela, o nichž britský divadelní server Theatre Weekly napsal, že „více už se originálu přiblížit nelze.  

 

Hudební show z londýnského West Endu viděly už statisíce diváků – na domovské scéně i ve více než 50 zemích po celém světě. Představení o dvou mladících z Queensu v New Yorku, kteří se stali nejúspěšnějším folkrockovým duem všech dob, je uznávané i hudebními kritiky. „Je to skvostný a uctivý hold dvojici, která pomohla definovat éru šedesátých let. Kromě toho je to povznášející a zábavná show. Nevydržíte sedět klidně a dojde vám, proč písně Paula Simona a harmonie, které vytvořil s Artem Garfunkelem, nadchly několik generací fanoušků.“  (The Stage)

 

S oběma zpěváky a živou kapelou se diváci vydají do 60. let, kdy dvojice Simon & Garfunkel dosáhla největší slávy. Zazní všechny jejich hity, jako jsou „Mrs. Robinson“, „Bridge over Troubled Water“, „Homeward Bound“, „Scarborough Fair“, „The Boxer“, „The Sound of Silence“ a mnoho dalších. Hlavními představiteli jsou Sam O´Hanlon v roli Paula Simona a Charles Blyth v roli Arta Garfunkela, kteří předvádí autentické herecké i hudební výkony a jsou se skutečnými postavami téměř zaměnitelní.

 

Hudba a dobové projekce vypráví příběh mapující skromné začátky dvou spolužáků i jejich cestu k neuvěřitelným úspěchům. Simon & Garfunkel prodali přes 100 milionů alb, získali 10 cen Grammy a vstoupili do Rock’n’rollové síně slávy. Po dramatickém rozchodu v roce 1970 příběh vrcholí jejich slavným setkáním v Central Parku v roce 1981 před více než půlmilionem fanoušků. Podle zahraničních ohlasů je The Simon & Garfunkel Story „autentická a vzrušující show se skutečným respektem k hudbě i publiku, kterou by si neměl nechat ujít žádný fanoušek a ostatní se díky ní dozví mnoho nového“ (The Portsmouth News).

 

Vstupenky k sezení jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal od 890,- Kč

https://www.ticketportal.cz/event/THE-SIMON-GARFUNKEL-STORY

 

Více informací na http://www.thesimonandgarfunkelstory.com

Více informací na http://www.thesimonandgarfunkelstory.com/welcome/

Archiv

Otevření dveří 18:30
Začátek akce 20:00

Zavřít

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout