Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Machine
Head

ST28.10.2020

Burn My Eyes

Machine
Head

ST28.10.2020

Burn My Eyes

Archiv

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Machine Head přesouvají evropské turné na podzim, v Praze vystoupí v říjnu

 

Své koncertní plány museli kvůli koronavirové pandemii pozměnit i američtí Machine Head, kteří měli v polovině dubna ve Španělsku zahájit druhou část evropského turné k 25.výročí vydání jejich legendárního debutového alba “Burn My Eyes”.

Koncerty se nyní přesouvají na podzim a kapela namísto původně plánovaného května vystoupí v pražském Foru Karlín 28.října. Vstupenky zůstávají v platnosti.

„Už teď se těšíme, až se s vámi zase budeme moci veřejně setkávat na našich koncertech, kde do vás napereme pořádný heavy metal a společně vyventilujeme frustraci  z této šílené chvíle v historii lidstva v circle pitu. Do té doby, zachovejte klid a dávajte na sebe pozor, přátelé,” vzkazují svým příznivcům Machine Head.

 

Machine Head, kteří jsou označováni za jednu z nejvýznamnějších metalových kapel současnosti, vznikli v roce 1992 v Oaklandu. Do dnešního dne vydali devět studiových alb, včetně zmíněného “Burn My Eyes”, které svého času způsobilo na metalové scéně revoluci a dodnes je považováno za jedno z nejvlivnějších alb 90.let. K radosti všech příznivců Machine Head dal Robb Flynn vloni dohromady sestavu, která debutovou desku natočila a vyrazil s ní na výroční turné. Aktuální koncerty jsou výjimečné i dramaturgií, která sestává nejen z celého alba Burn My Eyes v podání původních členů skupiny ale i z průřezu další tvorbou kapely, který s Flynnem hrají jeho současní spoluhráči.

Všechna vystoupení jsou navíc filmována a následný záznam si návštěvníci koncertu mohou posléze zdarma stáhnout. Současně skupina na turné nabízí speciální balíčky zahrnující vedle meet & greet i účasti na zvukovce nebo neprodejné reklamní dárky jako podepsanou kytaru.

Archiv

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Zavřít

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout