Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Michal Prokop
& Framus Five

SO21.12.2019

Michal Prokop
& Framus Five

SO21.12.2019

Archiv

Otevření dveří 17:30
Začátek akce 20:00

Sotva dozněly poslední tóny originálních koncertních vystoupení třetího ročníku festivalu Krásný ztráty Live na statku ve středočeských Všeticích, je tady oznámení další velké akce, jejímž středobodem je zpěvák Michal Prokop a jeho skupina Framus Five. Již tradiční Vánoční koncert Michala Prokopa se letos odehraje 21. prosince na klasickém místě: ve Foru Karlín.

 

Vyprodaný Festival Krásný ztráty Live svedl ve dnech 9. a 10. srpna na jedno pódium a také k jednomu pomyslnému mikrofonu takové osobnosti naší scény, jakými jsou například Vladimír Mišík, David Koller nebo Vlasta Redl. Ti všichni a mnozí další si s Michalem Prokopem coby festivalovým hostitelem zazpívali písničku a posluchačům tak zprostředkovali neopakovatelné zážitky.

 

V podobném duchu se obvykle odehrávají i Vánoční koncerty Michala Prokopa, na kterých kromě standardního koncertního setu Framusu Five, plného hitů nasbíraných za více než půlstoletí Prokopovy kariéry, zazní také písně pozvaných hostů. A je již zavedeným standardem, že si s nimi Michal Prokop připraví duet, který se zpravidla už nikdy více neopakuje. V minulých letech těmito hosty byli například Matěj Ruppert, Vlasta Redl nebo Ondřej Ruml. „Forum Karlín se pro pořádání tradičního Vanočního koncertu osvědčilo. Má dostatečně velkou kapacitu na sezení i stání a koncert přitom neztratí na intimní atmosféře. Vloni byl koncert vyprodaný poměrně dlouho předem, proto doporučujeme zájemcům včasnou rezervaci míst”, zve na koncert David Gaydečka za pořádající agenturu.

Jména letošních hostí zatím zůstávají tajemstvím, jisté však je, že se bude jednat o výrazné osobnosti té nejkvalitnější části domácí scény – mezi jejíž veterány ostatně patří i sám protagonista Vánočního koncertu.

Archiv

Otevření dveří 17:30
Začátek akce 20:00

Zavřít

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout