Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

UDG

ST31.03.2021

20 LET KAPELY

UDG

ST31.03.2021

20 LET KAPELY

Odloženo

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Ahoj parto! Je to neuvěřitelný, ale naše banda je spolu 20 let. Začlo to na ústeckým gymplu. Od té doby jsme vystřídali 17 zkušeben, 9 dodávek, 12 řidičů (ani se nedivíme), 487 holek, 5 zvukařů, spali 658 hotelech, z toho z 13 jsme něco vyhodili z okna. Kolik jsme toho vypili nemáme vedené v evidenci. Jak je ale všeobecně známo, slavíme rádi 🙂
A teď slavíme 20 let na našem jarním turné a jsme moc rádi, že jste u toho s náma. Na turné jsem si udělali trochu času a pečlivě spočítali koncerty, které naše kapela odehrála za celou svou existenci. A hle, velmi nebezpečně jsme se přiblížili k magické tisícovce, když připočteme festivalovou nálož, kterou máme pred sebou jsme tam. To se musí oslavit! Jak jinak než v rodinném kruhu – tedy s vámi, našimi fanoušky! Připravili jsme pro vás spousta vstupenkových balíčků, od klasických jednotlivých, po skupinové slevy, možnosti vip lístků i lístky, kde dostanete ke vstupence merch. Přijďte na náš tisící koncert do Fóra Karlín, uvidíte největší koncertní show v kariéře naší kapely a zažijeme spolu největší mejdan!

Odloženo

Otevření dveří 18:00
Začátek akce 20:00

Zavřít

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout