Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Dara
Rolins

ÚT17.12.2019

Vánoce podle Dary

Dara
Rolins

ÚT17.12.2019

Vánoce podle Dary

Archiv

Otevření dveří 19:00
Začátek akce 20:00

Dara Rolins.

Daru Rolins není třeba dlouze představovat. Je na scéně řadu let a nikdy nepřestala své fanoušky bavit. Je kreativní, proměnlivá, její vystoupení jsou nabitá energií až po strop. Tentokrát vás chce pozvat na něco zcela vyjímečného, jedinou show tohoto druhu. Po deseti letech chce totiž zopakovat velmi úspěšný Vánoční koncert. Velkou prémiovou sváteční show “Vánoce podle Dary”.

Koncert

Zažijte společně s ní jedinečný vánoční koncert, show plnou exkluzivních hostů a té pravé vánoční atmosféry, kterou dokonale vykreslí i Christmas Classic Orchestra, doplněný o DJ, krásné tanečnice. Čeká na vás i neobvykle řešená stage z rukou stagedesignéra Martina Hrušky.

V.I.P. GOLD a Párty Zóna

VIP GOLD – Návštěvníci se mohou těšit na exkluzivní místa v bezprostřední blízkosti podia. V pohodlných křesílkách, u stolku s dobře vychlazenou láhví Moët & Chandon, budete mít pocit, že se Dara před Vánoci nastěhovala do vašeho obývacího pokoje. Malé občerstvení bude samozřejmostí a s Darou si budete moci po koncertě osobně připít na krásné Vánoce.

PÁRTY ZÓNA – Pro ty, kteří ani u pomalejších vánočních skladeb neusedí a budou se chtít společně s Darou vlnit v rytmu světoznámých skladeb jsme v Party Zoně připravili bary s občerstvením a nápoji, které budou pro vás SAMOZŘEJMĚ ZDARMA! Prostor ke sledování koncertu bude mít vytvořen elevaci tak, aby i diváci v druhé řadě měli neomezený výhled..

Archiv

Otevření dveří 19:00
Začátek akce 20:00

Zavřít