ELEKTROMOBILITA 2019
17.10.2019

KOUPIT VSTUPENKY

OTEVŘENÍ DVEŘÍ 9:00

Začátek akce 9:00

Více info k akci zde

Kontakt na pořadatele zde

FORUM ELEKTROMOBILITA 2019:

druhý ročník konference s výstavou & workshop o současnosti a budoucnosti elektromobility.

Prodeje elektromobilů rostou, jejich cena klesá. Zásadně se zvyšuje i jejich dojezd. V některých vyspělých zemí Evropy elektromobily již vytlačují auta se spalovacím pohonem. I v České republice se elektrická auta definitivně stávají běžnou součástí zejména městského provozu.

Co ale můžeme reálně očekávat v následujících letech? Jaká vozidla, jaké technologie a jaké trendy? Jak se rozvíjí veřejná dobíjecí infrastruktura a městská emobilita? Co může znamenat rozvoj elektromobility pro energetiku? Nejen na tyto otázky Vám pomůže najít odpověď Forum Elektromobilita 2019, které proběhne 17.-18. října 2019 ve Fóru Karlín.

Program Fora Elektromobilita 2019 je strukturován do tří hlavních částí: konference, výstava a workshop. Obsah třech bloků konference zaměřených na klíčovou agendu je připraven tak, aby posluchačům vytvořil ucelený obraz dané problematiky. Výstava umožní účastníkům seznámit se vybranými elektromobily, dobíjecími stanicemi a dalšími produkty a službami pro elektromobilitu. 

V úvodu konference představí vize rozvoje elektromobility v České republice ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček. Z domácí špičky v Karlíně dále vystoupí Pavel Cyrani (ČEZ), Luboš Vlček (Škoda Auto), Tanja Vainio (ABB), Martin Záklasník (E.ON), Pavel Elis (Pražská energetika), Martin Saitz (Hyundai) a mnoho dalších představitelů významných hráčů trhu. Ze světových řečníků se konference zúčastní např. Mubarak Moosa (Frost & Sullivan), Bruno Ahrens (Robert Bosch GmbH), Philipp Janzen (Hubject GmbH) nebo Alexander Lewis-Jones (Delta Energy and Environment).

Druhý den pokračuje Forum workshopem na témaElektrifikace firemních fleetů“, který je veden zkušenými lektory z oblasti elektromobility.

 Forum je primárně určeno pro provozovatele velkých i malých fleetů, veřejnou správu, dodavatele vozidel a technologií, leasingové společnosti a banky a pro všechny, které zajímá boom elektromobility. 

Generálními partnery jsou skupina ČEZ za podpory evropského programu Connecting Europe Facility a ŠKODA AUTO, hlavní partneři konference jsou ABB, E.ON, Pražská energetika, Hyundai, Siemens a Porsche ČR. Forum Elektromobilita 2019 se uskuteční pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.

Přijďte si na elektromobilitu udělat svůj vlastní názor.

Více info: www.forumelektromobilita.cz.

DALŠÍ AKCE

IMT SMILE

19.11.2019 20:00

Mydy Rabycad

22.11.2019 20:00

Xindl X

28.11.2019 20:00

Mirai

3.12.2019 20:00

Beth Hart

6.12.2019 19:30