RUSSIAN CLASSICAL BALLET - LOUSKÁČEK
9.11.2019

KOUPIT VSTUPENKY

OTEVŘENÍ DVEŘÍ 15:00

Začátek akce 16:00

LOUSKÁČEK V PROVEDENÍ SOUBORU RUSSIAN CLASSICAL BALLET

PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ

Choreografie MARIUS PETIPA a LEV IVANOV
Libreto MARIUS PETIPA (námět E.T.A. HOFFMANN)
Scénografie RUSSIAN CLASSICAL BALLET
Kostýmy EVGENIYA BESPALOVA
Režie EVGENIYA BESPALOVA

RUSSIAN CLASSICAL BALLET, prestižní moskevský soubor, který vede slavná tanečnice Evgeniya Bespalova, se vrací do České republiky s novým nastudováním jednoho z mistrovských děl klasického baletu.

Louskáček - kouzelné vyprávění, které probudí naší představivost a zavede nás do království fantazie. Vánoční sen s oživenými panenkami, zlými bytostmi a zvláštním hrdinou - princem Louskáčkem, plný romantiky a imaginace.
Louskáček přináší génia Čajkovského, je plný pozoruhodných melodií, jakými jsou například Tanec cukrové víly nebo Valčík květin. Svou originalitu a kreativitu potvrdil i Marius Petipa v choreografickém pojetí tohoto nadčasového mistrovského díla.
Russian Classical Ballet uvádí klasické představení s realistickou scénografií neuvěřitelné krásy, propracovaných kostýmů se skvostnými detaily a s obsazením vynikajících sólistů a baletního sboru, vedeného dvěma mezinárodními tanečními hvězdami.
Velkolepá, klasická a neodolatelná inscenace, jež představuje nezapomenutelný okamžik sezóny. Unikátní představení, nezmeškejte jej!

Sleva 30%

pro návštěvníky, kteří nedosáhli věku 17 let, pro studenty, pro seniory ve věku 65 let a výše / nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat obecně uznávaným dokumentem opatřeným fotografií.
3 + 1 ZDARMA!
Pokud zakoupíte tři vstupenky, automaticky obdržíte čtvrtou vstupenku ZDARMA! Na prodejních místech Ticketportal i on-line na ticketportal.cz!

Další info:
Délka představení 120 minut včetně přestávky 20 minut
 

DALŠÍ AKCE

Brzobohatý & Friends

11.12.2019 20:00

Kapitán Demo

14.12.2019 20:00

Dara Rolins

17.12.2019 20:00

Vypsaná Fixa 25 Let

18.12.2019 20:00