BETH HART

BETH HART

Americká bluesrocková zpěvačka Beth Hart bude letos opět koncertovat v Praze. Její již čtvrtý koncert v Česku bude napodruhé hostit pražské Fórum Karlín.
Beth Hart v roce 2017 absolvovala světové turné se svým posledním studiovým albem Fire On The Floor. Její pražská zastávka v listopadu 2017 ve vyprodaném sále zanechala v hudebních fanoušcích nezapomenutelný dojem. Už tehdy oznámila, že se za rok vrátí.

A je na co se těšit. Každý z koncertů, který Beth Hart u nás odehrála, byl zcela jiný. Co se ale nikdy nemění je nasazení zpěvačky. Beth je upřímně bezprostřední, sálá z ní temperament, je živelná a energická. Nebojí se komunikace s publikem a zapojuje jej přímo do dění koncertu.

V lednu tohoto roku vydává Beht Hart třetí studiové album s kytarovým mágem Joe Bonamassou. Album s názvem Black Coffee bude složené ze skladeb proslavených Edgarem Winterem, Ettou James, Ellou Fitzegaraldovou a dalšími legendami. Je zcela zřejmé, že některé z těchto novinek 29. listopadu v pražském Foru Karlín zazní.
Poslední volné vstupenky před pódium! Zajistěte si dobrá místa co nejdříve. Vstupenky na koncert 29. listopadu 2018 jsou k dispozici v síti Ticketpro v ceně od 990,- Kč.


Oficiální youtube kanál Beth Hart:
https://www.youtube.com/user/BethHartMusic
29
Nov
BETH HART
from 20:00
Concert
Buy ticket