Základní informace

Forum Karlín je nejmodernější pražský multifunkční sál , který se nachází v pražském Karlíně. Sál vyniká dokonalou akustikou, nosným stropem, vlastním gastro vybavením, včetně zázemí pro catering. Jeho interiér dále disponuje také bezbariérovým přístupem ve všech patrech a vysokým počtem šaten v zázemí.

Výborná akustika, prostorné jeviště a moderní hustý rigging (rastr 4,2 x 1,9 m) předurčují Forum Karlín ke konání i těch nejnáročnějších akcí se složitými scénickými technologiemi. Pro dosažení dokonalé akustiky byl již při designování interiéru sálu speciálně vytvořený akustický 3D prostorový model, který pro Forum Karlín o objemu 25 000 m3 určil optimální dobu dozvuku. Na základě tohoto modelu byly stanoveny takové druhy materiálů pro jednotlivé povrchy celého prostoru, které jsou zárukou optimální akustické pohody pro akce všech velikostí.

Forum Karlín nabízí široké portfolio služeb. Náš tým je otevřený vašim podnětům a nápadům a dokáže vytvořit akci přesně na míru. Navíc máme srozumitelné a férové podmínky a transparentní ceny.

Kapacita a základní rozměry sálu

Forum Karlín se sestává ze tří pater. Horní dvě podlaží tvoří vždy foyer a galerie, které ve tvaru „U“ obíhají sál, spodní patrozahrnuje foyer a hlavní sál.

Forum Karlín nabízí kapacitu až 3 000 osob k stání, až 2 000 osob k divadelnímu sezení a až 1 100 osob k sezení u kulatých stolů.

Možnosti využití foyer a galerií

Foyer v úrovni sálu se dvěma bary je možné od zbytku sálu oddělit posuvnou stěnou a vytvořit tak separátní prostor např. pro coffee-break. Ve vstupním foyer se nachází šatna s kapacitou až 2 000 kusů oděvů. Horní foyer je vybavené dalším barem a menší šatnou s kapacitou cca 300 kusů oděvů. Ve všech foyer jsou k dispozici pánské i dámské toalety. Galerie je možné velice jednoduše oddělit od zbytku sálu a vytvořit zde tak např. dvě VIP zóny.