Nové společenské a administrativní centrum Forum Karlín bude řídit Ondřej Špalek

03. 04. 2014

Praha (3. dubna 2014) – Ředitelem společnosti Forum Karlín byl jmenován Ondřej Špalek. Nový projekt Forum Karlín s multifunkčním společenským sálem, mediálním newsroomem vydavatelství Economia a moderní kancelářskou budovou získává zkušeného manažera s řadou profesních zkušeností z oblasti developmentu a financí.

Kromě pronájmu kancelářských prostor se bude ve společnosti Forum Karlín Ondřej věnovat také nastavení funkčních procesů správy nového multifunkčního sálu. Rovněž bude zodpovědný za dohled nad real estate aktivitami v BMM Group.

Ondřej Špalek (38) v letech 2007 až 2012 působil jako finanční ředitel (CFO) skupiny Crestyl Real Estate, jejíž roční obrat převyšoval 50 mil. eur. V této firmě byl odpovědný za řízení oddělení účetnictví, controllingu a reportingu. Mimo jiné zde řídil také proces restrukturalizace firmy po akvizici společnosti ICKM Real Estate, kde dříve pracoval jako finanční ředitel. V minulosti také působil jako Project Controller v DHL IT, Senior Consultant poradenské společnosti Ernst & Young nebo analytik auditorské společnosti Arthur Andersen. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou, obor Účetní a finanční management, a také získal titul MBA na University of Pittsburgh v USA. Mluví plynule anglicky a k jeho zálibám patří zejména rekreační sport a turistika s rodinou.