První pražský koncert Eda Sheerana se vyprodal za pár dní – do prodeje jde limitovaný počet dalších vstupenek

10. 10. 2014

Praha, 10. října 2014 – Usměvavý britský sympaťák, zpěvák a skladatel Ed Sheeran, jehož chytlavá hudba zní ze všech světových rádií, dorazí začátkem příštího roku s ještě čerstvým druhým studiovým albem „x“ i za fanoušky do České republiky. 12. února 2015 vystoupí v Praze v prostorách Fora Karlín.
O vstupenky na jeho vůbec první koncert v České republice byl obrovský zájem a zmizely za pouhých pět dní. Na řadu fanoušků lístky nezbyly, ale teď mají nově šanci se na koncert dostat.
Po několikadenním jednání s managementem Eda Sheerana i se zástupci objektu Forum Karlín se podařilo dohodnout navýšení kapacity a k dispozici tak bude limitovaný počet dalších vstupenek.
Jejich předprodej právě odstartoval v síti Ticketpro a dá se předpokládat, že zmizí během pár hodin. Pokud si tedy únorový pražský koncert nechcete nechat ujít, s nákupem určitě neotálejte. Cena zůstává na původní částce 990 korun včetně poplatků.
„Zájem fanoušků o vstupenky byl obrovský. Jsme rádi, že se nám podařilo vyjednat navýšení kapacity a není nutné koncert přesouvat např. do větší haly, ve které by z technických důvodů nebylo možné zajistit tak kvalitní zvuk a příjemné prostředí, jaké nabízejí právě prostory Fora Karlín,“ uvádějí zástupci pořádající agentury Charm Music.
Ed Sheeran v rámci evropského turné ve většině měst vystoupí ve středně velkých a velkých halách, pražský koncert tak bude svým způsobem unikátní, protože se ve s rovnání s ostatními uskuteční v komornějším prostředí a nabídne tak fanouškům mnohem bližší kontakt s umělcem a vřelou atmosféru.
Další informace najdete na:
www.charmmusic.cz www.edsheeran.com
www.facebook.com www.facebook.com/EdSheeranMusic