90´s potvrzují velkolepý COMEBACK!

11. 03. 2015

Impozantní show 90´s NO LIMIT!, stroj času do memoriální doby 90 let minulého století, hlásí ke dni 9.3.2015 nekompromisně „VYPRODÁNO“! Teď je víc než jasné, že Fórum Karlín zažije 90´s live comeback, nejenom díky hostujícím legendám jako nizozemské duo 2 UNLIMITED, “hitmejkrům” CULTURE BEAT, autorům celosvětového hitu “What is love?” HADDAWAY, či TWENTY 4 SEVEN celosvětově známý díky hitům “Is this Love?”, “Take me away” a dalším. Velkolepá show to bude hlavně díky Vám, zarytým fanouškům EURODANCE, kteří nezaváhali s koupí vstupenky.
K celé této autentické atmosféře se přidá Leoš Mareš, jako ambasador za televizní pořad ESO, kde tyto legendy pravidelně obsazovaly přední hitparády a věhlasná VERONA, známá svým singlem “Náhodou”. V závěru show se k Leošovi Marešovi přidá Pavel Cejnar, který mu bude na afterparty sekundovat za DJ pultem.
Dámy a pánové, je nám ctí Vám oznámit, že poslední vlna 200 kusů vstupenek byla přesně 3 týdny před dnem konání akce vyprodaná. Nadšenci ovšem nemusí zoufat. Pořádající agentura BTL Agency k tomuto dni zveřejňuje termín druhého dílu této famózní „no no no there's no limit party!“. A to NO LIMIT! 90's - VOLUME 2! Zapište si do diářů den 18.3.2016! Již v brzké době pořádající agentura zveřejní první jména vystupujících. A pozor, zároveň je spuštěn i předprodej, takže všichni, kteří promeškali letošní příležitost, mají jedinečnou šanci zakoupit si limitovanou sadu vstupenek na příští rok za pouhých 590Kč. PRÁVĚ TEĎ!