Be-In ICE KINGDOM

01. 12. 2014

BTL AGENCY PŘEDSTAVUJE KONCEPT NOVÉ VÝPRAVNÉ TANEČNÍ SHOW V MULTIFUNKČNÍM PROSTORU FORUM KARLÍN – BE IN!

BTL Agency ve spolupráci s Forum Karlín a Ministry Rental představuje nový koncept unikátní pravidelné akce, která se bude čtvrtletně konat v novém multifunkčním prostoru Forum Karlín. Tento skvělý prostor se vždy pro tuto tematickou noc promění v luxusní a největší klub v Evropě a jeho návštěvníci se budou moci vždy těšit na velkolepou výpravnou show! Akce pod taktovkou BTL Agency (Trancefusion a legendární Decadance) se vždy vyznačovaly tím, že skvělé hudební výkony hostů byly vždy podpořeny show za účasti mnoha live performerů. Nejinak tomu bude i v případě akce BE IN! Tato akce se bude konat pravidelně vždy 4x do roka a pokaždé bude mít své nosné téma, kterému se podřídí dekorace prostoru, speciální performance, kostýmy, projekce a veškeré další efekty.


První pilotní díl se odehraje v pátek 27. února 2015 a jeho téma je ICE KONGDOM (ledové království). Speciálně pro tuto edici bude pro maximální podpoření veškerých efektů stanoven striktní dress kód a tím bude pro první edici bílé oblečení s jakýmikoliv modrými doplňky. I pro další edice bude vyžadován dress code, aby se tak návštěvníci stali přímými aktéry programu a umocnili tak dokonalou atmosféru. A na jaké edice je možno se těšit v roce 2015?

Datum Téma Dress code
27.2.2015 BE IN ICE KINGDOM bílá/mordá
15.5.2015 BE IN FLOWER GARDEN pestrobarevné oblečení
11.9.2015 BE IN BIZZARE HELL červená/černá/sexy
20.11.2015 BE IN DARKNESS striktně černá

Line upy ostatních edicí budou oznámeny v nejbližší době. Předprodej vstupenek na zbývající edice roku bude spuštěn 1. prosince.

Základním konceptem této akce je hudební nevyhraněnost, kdy se návštěvníci mohou těšit během noci i na více hudebních stylů. Součástí line upu ale vždy bude minimálně jedno zvučné zahraniční jméno s podporou domácích špiček. To vše za podpory toho nejlepšího technického vybavení od firmy Ministry Rental a jedinečnosti prostoru samotného. Firma Ministry Rental se pro rok 2015 stala exkluzivním dodavatelem veškerého technického zabezpečení pro všechny akce v produkci BTL Agency a rozhodně se může řadit mezi lídry na tomto poli. Zajišťuje technicky velké halové akce takového kalibru jako jsou například Trancefusion, Transmission a Magnetic, tedy všechny nejvýznamnější taneční akce v ČR. Ministry se také může chlubit svým obrovským klubem Ministry of Fun v Banské Bystrici, který může našim sousedů závidět leckdo! Návštěvníci se rozhodně mohou těšit na přehlídku toho nejlepšího, co aktuálně ve světě techniky existuje! Vše bude pokaždé navíc podpořeno speciálními efekty. Ministry rozhodně nemá konkurenci ve Střední Evropě na poli laser show, disponuje aktuálně těmi nejlepšími LED stěnami, světelným parkem a zvukovými systémy! Pokud přihlédneme k faktu, jakou akustikou disponuje Forum Karlín, můžeme již nyní slíbit dokonalou technickou úroveň těchto akcí! Pod taktovkou BTL Agency se ve Foru Karlín již konaly tři rozdílné akce (Trancefusion, koncert Kosheen a koncert Lary Fabian) a pokaždé odcházeli návštěvníci nadšeni a nový prostor hodnotili po všech stránkách velice pozitivně.

Výběr hostů pro první pilotní díl proběhl velice důkladně a věříme, že s ním potěšíme nejednoho milovníka kvalitní taneční hudby! Kdo se tedy postará o skvělý hudební zážitek při první edici BE IN! ?