Místo, kde se setkává kultura, média i společenský život.

Forum Karlín

Srdcem nového areálu Forum Karlín je multifunkční prostor s kapacitou 3 000 míst určený pro pořádání kulturních, společenských a odborných akcí všeho druhu. Součástí komplexu je i moderní mediální newsroom vydavatelství Economia. Nedílnou částí Fora Karlín je také osmipodlažní budova zahrnující 9 500 m2 moderních kancelářských ploch s rozsáhlými terasami nabízejícími pozoruhodné výhledy do okolí. (více informací)


Ocenění Nouvelle Prague pro Forum Karlín

V pátek 6. listopadu si zástupci Fora Karlín převzali na slavnostním udílení Cen Nouvelle Prague ocenění pro Venue roku. Profesionálové z hudební branže tak ocenili nejen unikátnost prostoru Fora Karlín, ale také skvělý servis poskytovaný návštěvníkům, dramaturgii pořádaných akcí i zázemí, které poskytuje vystupujícím umělcům.

Ceny Nouvelle Prague se každoročně udílejí u příležitosti konání odborné hudební konference se zaměřením na aktuální témata živé hudební produkce. Konference je součástí stejnojmenného dvoudenního showcase festivalu – Nouvelle Prague. Ceny se udílejí ve třech kategoriích – Venue roku, Osobnost roku a Počin roku. O jejich rozdělení nerozhoduje veřejnost, nýbrž profesionálové – samotní příslušníci české hudební scény.
Aktuality


mediální partner Fora Karlín