Místo, kde se setkává kultura, média i společenský život.

Forum Karlín

Srdcem nového areálu Forum Karlín je multifunkční prostor s kapacitou 3 000 míst určený pro pořádání kulturních, společenských a odborných akcí všeho druhu. Součástí komplexu je i moderní mediální newsroom vydavatelství Economia. Nedílnou částí Fora Karlín je také osmipodlažní budova zahrnující 9 500 m2 moderních kancelářských ploch s rozsáhlými terasami nabízejícími pozoruhodné výhledy do okolí. (více informací)


Ocenění Nouvelle Prague pro Forum Karlín

V pátek 6. listopadu si zástupci Fora Karlín převzali na slavnostním udílení Cen Nouvelle Prague ocenění pro Venue roku. Profesionálové z hudební branže tak ocenili nejen unikátnost prostoru Fora Karlín, ale také skvělý servis poskytovaný návštěvníkům, dramaturgii pořádaných akcí i zázemí, které poskytuje vystupujícím umělcům.

Ceny Nouvelle Prague se každoročně udílejí u příležitosti konání odborné hudební konference se zaměřením na aktuální témata živé hudební produkce. Konference je součástí stejnojmenného dvoudenního showcase festivalu – Nouvelle Prague. Ceny se udílejí ve třech kategoriích – Venue roku, Osobnost roku a Počin roku. O jejich rozdělení nerozhoduje veřejnost, nýbrž profesionálové – samotní příslušníci české hudební scény.
Aktuality
 • 23
  Led

  Koncert The 1975

  Dobrá zpráva, máme nový termín! Koncert The 1975, původně naplánovaný na 21.2....
 • 19
  Led

  The 1975

  S lítostí oznamujeme, že The 1975 přesouvají své evropské turné. Usilovně prac...
 • 23
  Zář

  ANETA LANGEROVÁ VYDÁVÁ NOVÝ SINGL “HVĚ...

  Trojkoncertem “Na vlně radosti” oslaví dva roky od vydání desky. Aneta Lang...
 • 25
  Dub

  NGO Market

  Hlavním tématem již 17. ročníku veletrhu neziskovek s názvem NGO Market bude N...


mediální partner Fora Karlín